Lubuskie Zaduszki jazzowe to coroczny festiwal muzyczny, który odbywa się w listopadzie, w okolicach Wszystkich Świętych. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń jazzowych w Polsce, które przyciąga zarówno znanych artystów, jak i młodych talentów.

Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze zaprasza 8 listopada 2018r o godz. 18.00 na jedenastą już odsłonę wieczoru wspomnień Zielonogórskie Zaduszki.

Dziś, 2 listopada w dzień modlitwy za dusze zmarłych, Muzeum Ziemi Wschowskiej zaprasza do Lapidarium Rzeźby Nagrobnej.

We wtorek 8 listopada środowisko akademickie i mieszkańcy mieli okazję do zadumy. Msza zaduszkowa i bardzo nastrojowy koncert odbyły się na Zaciszu.

Duszpasterstwo Akademickie "Stodoła" zaprasza 8 listopada br. (wtorek) na Zaduszki Akademickie, które odbędą się w kościele pw. Św. Józefa Oblubieńca przy ul. Prostej 47.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u