Zaginęła Elżbieta K. Starsza kobieta wyszła z domu i przepadła bez śladu. Służby rozpoczęły już jej poszukiwania.

Wiktoria Kozłowska zaginęła. Zielonogórscy policjanci poszukują zaginionej 24-latki, która pochodzi z Zielonej Góry, ale od 6 lat przebywa poza granicami kraju w Wielkiej Brytanii, gdzie mieszka i pracuje. Rodzina nie ma kontaktu z zaginioną od sierpnia 2023 roku.

Polska policja uruchomiła CHILD ALERT. Trwają poszukiwania 11-letniej Wiktorii z Sosnowca. 

Policja wraz z rodziną i mieszkańcami Dąbroszyna szuka od wtorku zaginionej 87-letniej Heleny Majchrowskiej. Kobieta ma problemy ze zdrowiem, więc rodzina prosi każdą osobę, która mogła widzieć 87-latkę o pomoc i kontakt.

Policjanci z żarskiej komendy prowadzą poszukiwania 16-latki z Żar, która w dniu 20 maja 2019 r. wyszła z domu udając się do szkoły, jednak tam nie dotarła. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. W przypadku jakichkolwiek informacji prosimy o kontakt z żarską komendą Policji lub na nr 112.

Długo ukrywał się przed policją, ponieważ "do odsiadki" miał osiem miesięcy za pobicie. Ponadto 27-latek miał w mieszkaniu sporą ilość niebezpiecznych dopalaczy. W tym samym miejscu funkcjonariusze odnaleźli zaginioną 16-latkę.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie prowadzą poszukiwania za osobą zaginioną - Genderka Róża. Kobieta w sobotę, 12 maja, około godziny 13:00 opuściła miejsce zamieszkania i nie wróciła. Policjanci proszą, aby każda osoba posiadająca informacje o miejscu pobytu zaginionej skontakowała się z nimi pod numerem telefonu 68 47 636 11/12.

Wydział Kryminalny Komisariatu Policji w Sulechowie od 18 maja 2017 roku prowadzi sprawę poszukiwawczą dotyczącą zaginięcia Krystyny Zawiskiej, zam. Sulechów ul.Dębowa 1a.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u