Tragiczny wypadek na drodze pod Lesznem Górnym (ZDJĘCIA)

23 lipiec 2016
Anna Warchoł

W sobotę (23.07) około godz. 15.00 doszło do tragicznego w skutkach wypadku na drodze wojewódzkiej nr 297 pomiędzy miejscowością Leszno Górne, a Kozłów. W wypadku uczestniczyły trzy samochody osobowe.

- Do wypadku doszło z winy kierowcy czarnego audi jadącego od strony Leszna Górnego w kierunku Kozłowa. - mówi Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie - Mężczyzna z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z jadącym z przeciwka mercedesem. Siła uderzenia była na tyle duża, że audi obróciło się i czołowo zderzyło z jadącym kolejnym granatowym audi, które "wylądowało" w rowie.

W wypadku zginął kierowca czarnego audi, który spowodował wypadek. Podróżująca z nim żona trafiła do szpitala w stanie krytyczny, natomiast roczne bliźniaki są na obserwacji - nie wiadomo dokładnie w jakim są stanie.

Osoby podróżujące drugim audi - dwoje dorosłych oraz dwoje dzieci w wieku 9 lat i 1,5 roku zostali ranni i przetransportowani do szpitala. Mężczyźnie, który kierował mercedesem nic się nie stało.

Akcja ratownicza trwała bardzo długo, ponieważ kierowcy i pasażerowie z obydwu pojazdów marki audi byli zakleszczeni w pojazdach. Droga była zablokowana przez 4 godziny.

gorzowianin.com

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.