Pożar busa firmy kurierskiej na S3 pod Nową Solą. Pojazd doszczętnie spłonął!

25 luty 2021
Pożar busa firmy kurierskiej na S3 pod Nową Solą. Pojazd doszczętnie spłonął! Redakcja/archiwum

Pożar samochodu dostawczego typu bus na trasie S3 pod Nową Solą. Na miejscu pracują służby, droga w kierunku Polkowic jest całkowicie zablokowana!

W czwartek, 25 lutego, około godziny 10 na 217 kilometrze trasy S3 w kierunku Polkowice doszło do pożaru samochodu dostawczego jednej z firm kurierskich. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej oraz dwa patrole policji. Niestety pojazd spłonął doszczętnie. 

Na czas działań gaśniczych służby zablokowały ruch w kierunku Polkowic. W wyniku zdarzenia nikt nie został ranny.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.