Zaginął 32-letni Andrzej Wieczór z Rzepina. Szuka go policja i straż pożarna

15 marzec 2021
Autor: 
Zaginął 32-letni Andrzej Wieczór z Rzepina Fot. KPP Słubice, KP PSP Słubice

Strażacy i policjanci prowadzą poszukiwania za zaginionym Andrzejem Wieczór. Mieszkaniec Rzepina wyszedł z domu i zaginął. Mundurowi proszą o kontakt wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu losu 32-latka.

Trwają poszukiwania mężczyzny w Rzepinie. 32-letni Andrzej Wieczór w niedzielę, 14 marca, około godziny 23:00 wyszedł z domu i nie wrócił do miejsca zamieszkania. Nie nawiązał też żadnego kontaktu z najbliższymi.

W działania zaangażowano wielu policjantów ze Słubic. W akcji biorą udział też strażacy Państwowej Straży Pożarnej oraz druhowie z OSP Rzepin, OSP Kowalów i OSP Słubice. Poszukiwania wspomaga również m.in. dron.

Rysopis zaginionego:

  • Wzrost - 168 cm
  • Szczupła sylwetka
  • Włosy - ciemne, widoczne zakola, ostrzyżony "na jeża"

W dzień zaginięcia mężczyzna był ubrany w ciemną kurtkę z kapturem, spodnie typu jeans oraz białe buty sportowe.

- Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia losu zaginionego prosimy przekazać pod następujące numery telefonów: 47 79 23 250, 47 79 23 238 lub 47 79 23 400 - apeluje podkom. Magdalena Jankowska, rzeczniczka policji w Słubicach.

Przeczytaj też: Zielona Góra: Mrugał światłami, aby ostrzec przed policją. Dostał mandat (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u