Bojadła: Próbował zabić kobietę. 23-latka trafiła do szpitala. Policja szuka napastnika

19 marzec 2021
Autor: 
Bojadła: Próbował zabić kobietę. 23-latka trafiła do szpitala Redakcja

Usiłowanie zabójstwa w Bojadłach. Mężczyzna chciał zamordować kobietę. 23-latka trafiła do szpitala śmigłowcem LPR. Policja szuka sprawcy.

Dramatyczne sceny w Bojadłach koło Sulechowa. W piątek, 19 marca, około godziny 16:00 do jednego z budynków wszedł mężczyzna, który zaatakował mieszkającą tam 23-letnią kobietę. Napastnik próbował ją zabić. Po wszystkim sprawca oddalił się.

Na miejscu zjawiły się patrole sulechowskiej policji oraz zespół pogotowia. Do Bojadeł wezwano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kobieta po przebadaniu przez medyków została przetransportowana do szpitala w Zielonej Górze. Obecnie nie wiemy, jakich doznała obrażeń.

Policja nie informuje o szczegółach sprawy. - Doszło do zdarzenia o charakterze kryminalnym. Trwają intensywne czynności policjantów z Sulechowa i Zielonej Góry - mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Przeczytaj też: Pijany wszedł na słup wysokiego napięcia. Akcja straży pożarnej i policji (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u