Tłumy ludzi w marketach budowlanych! "Trwa istne oblężenie"

26 marzec 2021
Tłumy ludzi w marketach budowlanych! "Trwa istne oblężenie" Fot. #dodajto

Trwa prawdziwe oblężenie marketów budowlanych. Ludzie na ostatnią chwilę kupują materiały na budowę, remont czy też na działkę! 

Rząd podjął decyzję o zaostrzeniu obostrzeń w walce z pandemią koronawirusa, która stale rośnie na sile. Nagłe przyrosty nowych zakażeń wpływają na liczbę wolnych miejsc w szpitalach, służba zdrowia powoli staje się niewydolna. Zgodnie z decyzją rządu, od soboty, 27 marca, wszystkie wielkopowierzchniowe sklepy meblowe oraz budowlane zostaną zamknięte na okres dwóch tygodni. 

Wydłużone godziny pracy

Część sklepów budowlanych postanowiła dziś wydłużyć godziny pracy swoich placówek. W sklepach budowlanych czynne są praktycznie wszystkie stanowiska kasowe, a i tak tworzą się spore kolejki. Ludzie na ostatnią chwilę kupują materiały niezbędne do kontynuacji budowy czy też remontu. 


Informację o wydarzeniu otrzymaliśmy poprzez #dodajto. Dołącz do innych Reporterów i współtwórz NewsLubuski.pl Informuj o problemach i radościach mieszkańców naszego województwa.


"Trwa istne oblężenie"

Informację wraz ze zdjęciem otrzymaliśmy na portal #dodajto. - W sklepach budowlanych trwa istne oblężenie, kolejki do kas są ogromne. - pisze Pan Łukasz. 

Czytaj także - W Zielonej Górze znów zabrakło karetek. Przyleciał śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.