Kolizja na Łużyckiej w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa samochody (ZDJĘCIA CZYTELNIKÓW)

12 kwiecień 2021
Kolizja na Łużyckiej w Zielonej Górze dodajto.newslubuski.pl

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Łużyckiej w Zielonej Górze. Informację otrzymaliśmy od naszego czytelnika na #dodajto.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowe przedpołudnie, 12 kwietnia, około godziny 10:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca BMW jadący ulicą Łużycką w kierunku centrum miasta zahamował przed przejściem dla pieszych. Po chwili w jego tył uderzył kierowca Skody.

Na miejsce wezwano patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń i obyło się bez interwencji zespołu pogotowia.

Szczegółowe okoliczności ustala policja. Incydent zostanie zakwalifikowany jako kolizja drogowa.

Przeczytaj też: Policjanci eskortowali mężczyznę do szpitala. "Liczyła się każda sekunda" (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u