Wypadek na DK32 pod Kargową! Droga jest zablokowana!

Wypadek dwóch pojazdów na Drodze Krajowej numer 32 w pobliżu miejscowości Smolno Wielkie. Na miejscu pracują służby ratownicze, występują utrudnienia w ruchu.

W piątek, 23 kwietnia, około godziny 17:00 na skrzyżowaniu Drogi Krajowej numer 32 z drogą prowadzącą do miejscowości Wojnowo doszło do zderzenia samochodu osobowego z busem. Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Pobierz bezpłatną aplikację mobilną i bądź na bieżąco z sytuacją na drogach w Twoim regionie! Kliknij tutaj i pobierz aplikację NewsLubuski.pl ze sklepu Google Play!

– Jedna osoba została lekko poszkodowana. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu. – podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskich strażaków.

Swoje czynności na miejscu wypadku prowadzić będą sulechowscy policjanci. Funkcjonariusze ustalą dokładny przebieg zdarzenia.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub kontakt@newslubuski.pl</p