Pożar domu koło Nowej Soli. W akcji 8 zastępów straży pożarnej!

30 kwiecień 2021
Autor: 
Pożar domu koło Nowej Soli. W akcji 6 zastępów straży pożarnej!

Osiem zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem domu w Książu Śląskim koło Nowej Soli. Z budynku ewakuowało się pięć osób.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego nowosolskich strażaków w piątkowe popołudnie, 30 kwietnia, około godziny 19:00. W ogniu stanęła część budynku mieszkalnego typu bliźniak w Książu Śląskim (gmina Kożuchów).

Na miejsce wysłano trzy zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nowej Soli oraz pobliskie jednostki OSP ze Studzieńca, Kożuchowa i Mirocina Dolnego. Z domu jeszcze przed przyjazdem strażaków ewakuowało się pięć osób.

O godzinie 20:30 sytuacja była już opanowana, trwało dogaszanie. Przyczyna pożaru nie jest jeszcze znana. Ustali to biegły z zakresu pożarnictwa.

Przeczytaj też: Zielona Góra: Komendant policji odwołany. Mł. insp. Maciej Sipek nowym szefem jednostki


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.