Wypadek na DK22! Jedna osoba została poszkodowana. Droga jest całkowicie zablokowana!

30 maj 2021
Autor: 
Wypadek na DK22! Jedna osoba została poszkodowana. Droga jest całkowicie zablokowana! Fot. Grupa ! Stoją Gorzów

Dwa samochody zderzyły się na Drodze Krajowej numer 22. Na miejscu pracują służby ratownicze, droga jest zablokowana!

W niedzielę, 30 maja, około godziny 16:20, służby ratownicze z powiatu sulęcińskiego otrzymały zgłoszenie dotyczące wypadku na 40 kilometrze Drogi Krajowej numer 22. W wypadku udział brały dwa pojazdy, to samochód osobowy oraz bus marki Mercedes. Osobówka ma kompletnie rozbity przód, bus w wyniku uderzenia wypadł z jezdni i przewrócił się na bok.

W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. Swoje czynności na miejscu wypadku prowadzą policjanci. Funkcjonariusze ustalą dokładne okoliczności, w jakich doszło do tego feralnego zdarzenia. Droga Krajowa numer 22 jest obecnie całkowicie zablokowana, utrudnienia mogą potrwać kilka godzin! 

Przeczytaj też: Akcja policji w Zielonej Górze. Legitymowali kibiców z Gorzowa (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u