Krosno Odrz.: Ktoś przywiązał psa do drzewa w lesie i pozostawił na pastwę losu bez wody i jedzenia...

04 czerwiec 2021
Krosno Odrz.: Ktoś przywiązał psa do drzewa w lesie i pozostawił na pastwę losu bez wody i jedzenia... Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim/Facebook

Ktoś przywiązał psa do drzewa w lesie koło Krosna Odrzańskiego. Suczka nie miała dostępu do wody oraz jedzenia, czekała ją pewna śmierć.

Nie wiadomo kto, oraz nie wiadomo kiedy przywiązał bezbronnego psa do drzewa w lesie koło miejscowości Bielów pod Krosnem Odrzańskim. Wiadomo jednak, że zwierzę nie miało dostępu do wody oraz jedzenia. Suczka nie mogła też sama wydostać się z potrzasku, czekała ją pewna śmierć.

Pomoc przyszła na czas

Szczęśliwie, porzucone zwierze zostało odnalezione i uratowane. Suczka jest wystraszona, płochliwa i nieufna. Obecnie trwa poszukiwanie domu tymczasowego dla uratowanego pieska, równocześnie szukany jest jego właściciel. 

Przeczytaj też: Żary: To on kopnął w rower, którym jechał starszy mężczyzna. Policja prosi o pomoc!

NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.