Zielona Góra: Strażacy postawieni na nogi. Przypaliła się potrawa na kuchence... (ZDJĘCIA)

07 czerwiec 2021
Zielona Góra: Przypalona potrawa powodem interwencji strażaków dodajto.newslubuski.pl

Trzy zastępy straży pożarnej interweniowały w bloku przy ulicy Podgórnej w Zielonej Górze. Ludzie zauważyli dym wydobywający się z mieszkania.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego zielonogórskich strażaków w poniedziałkowy wieczór, 7 czerwca, tuż przed godziną 22:00. Z mieszkania w bloku przy ulicy Podgórnej wydobywał się dym.

Do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej. Strażacy szybko ruszyli do lokalu na parterze. W środku przebywała starsza kobieta, która w asyście ratowników wyszła na zewnątrz. Na szczęście zielonogórzanka nie odniosła żadnych obrażeń.

Garnek pozostawiony na gazie

Po chwili wszystko było już jasne. Powodem zadymienia okazała się przypalona potrawa na kuchence. Aby opanować sytuację, wystarczyło tylko zalać ją wodą z kranu.

Na koniec strażacy przy użyciu wentylatora oddymili klatkę schodową oraz sam lokal. W międzyczasie na miejscu zjawił się patrol policji.

Przeczytaj też: Wypadek pod Sulechowem. Auto uderzyło w drzewo. Jedna osoba ranna, kierowca uciekł


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u