Burza w Gorzowie Wielkopolskim. Strażacy odnotowali już ponad 20 zdarzeń (ZDJĘCIA)

20 czerwiec 2021
Autor: 
Burza w Gorzowie Wielkopolskim. Strażacy odnotowali już ponad 20 zdarzeń Fot. Stoją! Gorzów

Burza w Gorzowie Wielkopolskim - była krótka, ale intensywna. Strażacy w kilka minut otrzymali ponad 20 zgłoszeń. Przodują powalone drzewa.

W niedzielę, 20 czerwca, około godziny 18:00 nad terenem Gorzowa Wielkopolskiego i powiatu gorzowskiego przeszła burza. Ulewa była, dość krótka, ale intensywna. Towarzyszyły jej silne porywy wiatru.

Strażacy wyjeżdżają do interwencji

Dyżurny gorzowskich strażaków w zaledwie kilka minut odebrał ponad 20 zgłoszeń. Większość dotyczy połamanych drzew, które blokują drogi lub chodniki.

W Gorzowie na ulicy Waryńskiego drzewo spadło na klatkę schodową i zablokowano wejście do bloku, natomiast na ul. Jana Matejki i Wilhelma Pluty konary spadły na zaparkowane samochody. Działania prowadzone są też m.in. w okolicznych miejscowościach - Ulimiu, Lubczynie, Jeżach oraz Dzierżowie.

Strażacy mają pełne ręce roboty, a zgłoszeń cały czas przybywa...

Przeczytaj też: Tragedia w Lubsku. Nurkowie wyłowili ciało mężczyzny, który wskoczył do wody i nie wypłynął


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.