Poważny wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Są osoby poszkodowane, w tym dzieci! (ZDJĘCIA)

05 lipiec 2021
Autor: 
Poważny wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Są osoby poszkodowane w tym dzieci! Redakcja

Poważny wypadek dwóch pojazdów na trasie S3 pod Zieloną Górą. Na miejscu pracują służby ratownicze. Droga w kierunku Nowej Soli jest zablokowana.

Do wypadku doszło w poniedziałek, 5 lipca, około godziny 11:10. Na trasie S3 na wysokości miejscowości Sucha w Zielonej Górze doszło do zderzenia busa z pojazdem wojskowym Tarpan Honker.

- Kierujący pojazdem marki Volkswagen wiozący 7 dzieci wjechał w stojący na pasie awaryjnym pojazd wojskowy. Pojazdy stały, ponieważ w ciężarówce transportującej czołg pękła opona - informuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Na miejsce wysłano sześć zastępów straży pożarnej, kilka zespołów pogotowia oraz patrole policji. Przybył też motoambulans oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W wyniku zdarzenia 5 dzieci zostało poszkodowanych. Jedno z nich musiało być reanimowane.

Trasa S3 na odcinku Zielona Góra - Nowa Sól jest zablokowana.

Aktualizacja: Ruch odbywa się jednym pasem.

Przeczytaj też: Groźny wypadek pod Słubicami. Auto stanęło w płomieniach (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u