Zielona Góra: Pożar w bloku przy Godlewskiego. W akcji 2 zastępy straży pożarnej!

14 wrzesień 2021
Zielona Góra: Pożar w bloku przy Godlewskiego. W akcji 2 zastępy straży pożarnej! Redakcja

Dwa zastępy straży pożarnej zostały wysłane do pożaru w bloku przy ulicy Godlewskiego w Zielonej Górze. Pożar wybuchł w piwnicy. 

We wtorek, 14 września około godziny 11:30 dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie dotyczące zadymienia w części garażowej jednego z bloków przy ulicy Godlewskiego w Zielonej Górze. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej numer 1. 

Dalsza część artykułu pod reklamą

Strażacy przybyli na miejsce już po kilku minutach od zgłoszenia. Po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że pożar wybuchł w jednej z komórek lokatorskich. Po chwili sytuacja była już opanowana, pomieszczenia zostały oddymione przy użyciu wentylatora. 

- Paliły się śmieci. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze. W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany.

Czytaj także - Tragedia pod Świebodzinem! W wypadku zginął pasażer, kierowca uciekł!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u