Wędkarz wpadł do jeziora koło Międzyrzecza. Mężczyzna był reanimowany (ZDJĘCIA)

14 wrzesień 2021
Wpadł do jeziora koło Międzyrzecza. Mężczyzna był reanimowany Fot. KP PSP Międzyrzecz

Akcja ratownicza nad jeziorem Chycina. Wędkarz wpadł do jeziora. Świadkowie i służby reanimowali poszkodowanego. Mężczyzna trafił do szpitala śmigłowcem LPR.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałkowy wieczór, 13 września, około godziny 19:30. Wędkarz łowiący ryby nad jeziorem Chycina (gmina Bledzew) z nieznanych przyczyn wpadł do wody. Świadkowie od razu zareagowali i wciągnęli mężczyznę na pomost.

Szybko okazało się, że u wędkarza doszło do nagłego zatrzymania krążenia. W czasie gdy ludzie prowadzili resuscytację, na miejsce jechały już cztery zastępy straży pożarnej, specjalistyczny zespół pogotowia oraz patrol policji. Wezwano też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Mężczyzna trafił do szpitala

Po kilkudziesięciu minutach reanimacji u wędkarza udało się przywrócić funkcje życiowe. Poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie.

Przeczytaj też: Tragiczny wypadek koło Zielonej Góry. Jedna osoba nie żyje, około 50 zostało rannych (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u