Pożar w mieszkaniu jednego z bloków przy ulicy Ptasiej w Zielonej Górze!

15 wrzesień 2021
Pożar w mieszkaniu jednego z bloków przy ulicy Ptasiej w Zielonej Górze! Redakcja

Trzy zastępy straży pożarnej zostały wysłane do pożaru, który wybuchł w jednym z mieszkań bloku przy ulicy Ptasiej w Zielonej Górze!

W środę, 15 września, około godziny 16 strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące pożaru w mieszkaniu jednego z bloków przy ulicy Ptasiej w Zielonej Górze. Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej numer 1 oraz patrol policji.

Dalsza część artykułu pod reklamą

Po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że z okien mieszkania na parterze wydobywa się dym. Strażacy dostali się do środka i szybko opanowali sytuację. Okazało się, że pożar wybuchł w kuchni. - Doszło do pożaru potrawy w garnku na kuchence - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze.

Czytaj także - Potrącenie na pasach w Zielonej Górze! Kobieta ma złamaną nogę!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u