Audi owinęło się wokół drzewa. Zginął 18-latek. Policja szuka świadków wypadku!

28 wrzesień 2021
Audi owinęło się wokół drzewa. Zginął 18-latek. Policja szuka świadków wypadku! Lubuska Policja

Tragiczny wypadek na Drodze Krajowej numer 22 w powiecie słubickim. Zginął 18-letni kierowca. Policja szuka świadków zdarzenia. 

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 25 września około godziny 14 na Drodze Krajowej numer 22 w powiecie słubickim. Samochód osobowy marki audi z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechał na pobocze i uderzył czołowo w drzewo. Następnie samochód obrócił się i uderzył w kolejne drzewo. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze.

Niestety mimo szybko podjętej akcji ratowniczej życia 18-letniego kierowcy nie udało się uratować natomiast pasażer z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Policjanci zwracają się z prośbą o kontakt osobisty lub telefoniczny do wszystkich osób , które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają informację na jego temat.

Całodobowy numer telefonu, pod którym funkcjonariusze czekają na informacje numery telefonów 47 79 23 211, 47 79 23 212, bądź z najbliższą jednostką policji - telefon 112. Informację można również przekazać do Wydziału Kryminalnego KPP Słubice numer telefonu 477923250 - sekretariat lub Naczelnik Wydziału Kryminalnego na numer telefonu 477923251. 

Przeczytaj też: Milczący protest pod placówką straży granicznej w Zielonej Górze. "Wszyscy jesteśmy migrantami" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u