Ogromny pożar kurnika. Budynek uległ zawaleniu! W akcji 8 zastępów straży pożarnej

26 październik 2021
Ogromny pożar kurnika. Budynek uległ zawaleniu! W akcji 8 zastępów straży pożarnej KM PSP Gorzów Wlkp.

Osiem zastępów straży pożarnej walczy z pożarem kurnika w miejscowości Stare Polichno. Budynek uległ zawaleniu, w środku nie było ludzi ani zwierząt.

We wtorek, 26 października, około godziny 13:27 gorzowscy strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące pożaru budynku przy ulicy Młyńskiej w Starym Polichnie. Na miejsce zadysponowano łącznie 8 zastępów straży pożarnej.

Sytuacja na miejscu była bardzo poważna. Kurnik o powierzchni 2 tys. metrów kwadratowych był całkowicie objęty ogniem, istniało ryzyko przeniesienia się ognia na drugi kurnik oraz na zbiornika z gazem.

Strażacy musieli działać zarówno w obronie drugiego budynku, w obronie jak i schładzaniu zbiornika gazu, a także w gaszeniu płonącego obiektu. Szczęśliwie w budynku objętym pożarem nie było żadnych ludzi oraz zwierząt.

Obiekt uległ zawaleniu, przed strażakami jeszcze kilka godzin żmudnej pracy przy dogaszaniu pozostałych zarzewi ognia. Przyczyna pożaru nie jest obecnie znana.

Czytaj także - 20-latek znalazł sposób na biznes. Oferował szybkie szczepienia na COVID-19!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u