Gdzie jest 20-letnia Klaudia Jarnecka? Młoda kobieta zaginęła 5 dni temu!

26 październik 2021
Gdzie jest 20-letnia Klaudia Jarnecka? Młoda kobieta zaginęła 5 dni temu! Lubuska Policja

Trwają poszukiwania 20-letniej Klaudii Jarneckiej. Młoda kobieta nie nawiązała kontaktu z rodziną od zeszłego czwartku.  

20-letnia Klaudia Jarnecka mieszka na terenie Niemiec, od około miesiąca przebywała w Ługach Górzyckich. Kobieta zaginęła w czwartek 21 października br. Dzień przed zaginięciem 20-latka wyjechała z Ług Górzyckich do Słońska. 21 października, około godziny 18:00 oddaliła się w nieznanym kierunku i do dnia dzisiejszego nie nawiązała kontaktu z rodziną.

W dniu zaginięcia kobieta ubrana była w czarną kurtkę z kapturem obszytym futerkiem, oraz szare spodnie w paski. Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje, na temat miejsca pobytu zaginionej proszony jest, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Słubicach – tel. 47 79 23 211, 47 79 23 212, 47 79 23 256, 47 79 23 238 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. alarmowego 112.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u