Gorzów: Wybijał szyby w samochodach i urywał lusterka. 28-latek usłyszał zarzuty (ZDJĘCIA)

03 listopad 2021
Autor: 
Gorzów: Wybijał szyby w samochodach i urywał lusterka Fot. KMP Gorzów Wlkp.

28-latek z Gorzowa Wielkopolskiego zdemolował samochody na parkingu. Mężczyzna wybijał szyby, urywał lusterka i niszczył karoserię pojazdów.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałkową noc, 1 listopada, przed godziną 2:00. Na parkingu przy ulicy Pomorskiej w Gorzowie Wielkopolskim znajdował się mężczyzna, który niszczył samochody. Zgłoszenie trafiło na policję.

- Podejrzany miał zostać spłoszony i rzucił się do ucieczki. Świadek wraz z policjantami zauważyli mężczyznę przy pobliskiej stacji paliw. Podejrzany był agresywny, nie chciał współpracować i nie wykonywał poleceń - relacjonuje podkom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik gorzowskiej policji.

28-latek zniszczył osiem aut

Na miejsce wezwano śledczych, którzy wykonali oględziny wszystkich pojazdów. Łącznie mężczyzna uszkodził 8 samochodów. Wybijał szyby, niszczył karoserię oraz urywał lusterka.

Kolejnego dnia mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. - 28-latkowi przedstawiono trzy zarzuty zniszczenia pojazdów. Kolejne może usłyszeć, gdy właściciele pojazdów wycenią swoje straty - informuje podkom. Jaroszewicz.

Przeczytaj też: Pożar mieszkania koło Świebodzina. Silny dym odciął drogę ucieczki trzem osobom (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u