Cztery pojazdy zderzyły się na trasie S3 w pobliżu Zielonej Góry!

30 listopad 2021
Cztery pojazdy zderzyły się na trasie S3 w pobliżu Zielonej Góry! Zdjęcie czytelnika

Na trasie S3 w pobliżu Zielonej Góry doszło do zderzenia łącznie 4 pojazdów. Na miejscu pracują służby, występują utrudnienia w ruchu!

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 30 listopada około godziny 7:30 na trasie S3, na wysokości zielonogórskiej Raculi. Na pasach ruchu w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego doszło do zderzenia łącznie czterech pojazdów. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej numer 1 oraz patrole policji.

Nikomu nic poważnego się nie stało. Czynności prowadzą już zielonogórscy policjanci, funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności oraz przyczyny tych kolizji. Pojazdy biorące udział w zdarzeniach zatrzymały się po dwóch stronach jezdni w odstępie kilkuset metrów. 

Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności. Na drogach panują niekorzystne warunki do jazdy.

Czytaj także - Fiat zderzył się z autobusem w zielonogórskim Zatoniu


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u