Wypadek w Zielonej Górze. Zderzyły się dwie osobówki. Jedna osoba poszkodowana (ZDJĘCIA)

04 styczeń 2022
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Zderzyły się dwie osobówki Redakcja

Wypadek w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu w centrum miasta zderzyły się dwa samochody osobowe. Są utrudnienia w ruchu.

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 4 stycznia, około godziny 13:00. W Zielonej Górze na skrzyżowaniu ulic Bohaterów Westerplatte i Ułańskiej doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Zderzył się Ford oraz Seat.

Jedna osoba poszkodowana

Do akcji wysłano dwa zastępy straży pożarnej, patrol policji z drogówki oraz dwa zespoły pogotowia. Dodatkowo na miejsce zdarzenia najechał patrol Straży Miejskiej.

Osobówkami jechali tylko kierowcy. W wyniku zdarzenia jeden z nich został poszkodowany. Medycy przebadali już mężczyznę w ambulansie i prawdopodobnie zostanie on przetransportowany do szpitala, gdzie przejdzie jeszcze szczegółowe badania.

Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się z utrudnieniami. Wszystkie szczegóły i okoliczności wypadku ustala już policja.

Przeczytaj też: Pożar kamienicy w Zielonej Górze. Jedna osoba została poszkodowana (ZDJĘCIA, FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u