Pożar mieszkania w Gorzowie. 12-latka wyskoczyła z okna

07 styczeń 2022
Autor: 
Pożar mieszkania w Gorzowie. 12-latka wyskoczyła z okna Fot. KM PSP Gorzów Wlkp.

Pięć zastępów straży pożarnej gasiło pożar mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim. Przed przyjazdem służb z lokalu ewakuowała się 12-latka, która wyskoczyła z okna.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego gorzowskich strażaków w piątkowe popołudnie, 7 stycznia, po godzinie 13:30. W bloku przy ulicy Władysława Sikorskiego doszło do pożaru mieszkania na parterze.

Do akcji wysłano pięć zastępów straży pożarnej. Ogień rozprzestrzeniał się jednak bardzo szybko i jeszcze przed przyjazdem strażaków zdążył objąć praktycznie cały lokal.

12-latka wyskoczyła z okna

- Z mieszkania samodzielnie ewakuowała się 12-latka. Nic się jej nie stalo. Ponadto strażacy ewakuowali dwa psy i kota. Kot niestety zdechł - relacjonuje bryg. Bartłomiej Mądry, rzecznik straży pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim.

Pożar został szybko opanowany, a działania strażaków zakończyły się po blisko godzinie. Niestety mieszkanie zostało kompletnie zniszczone. Na miejscu pracował również zespół pogotowia, patrol policji i pogotowie gazowe.

Przeczytaj też: Nie wstydź się ratować kobiet. Kampania "Odsłoń klatkę" łamie społeczne tabu (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u