Niemiec w Audi pędził 241 km/h na A2. Dostał 2,5 tys. złotych mandatu!

08 styczeń 2022
Niemiec w Audi pędził 241 km/h na A2. Dostał 2,5 tys. złotych mandatu! Lubuska Policja

33-letni obywatel Niemiec przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 100 km/h. Mężczyzna został zatrzymany i otrzymał mandat w wysokości 2,5 tys. złotych!

Wszystko wydarzyło się w środę, 5 stycznia na lubuskim odcinku autostrady A2 w rejonie Rzepina. Kierujący samochodem osobowym marki Audi jechał w kierunku Poznania z zawrotną prędkością. Pędzący pojazd na niemieckich numerach rejestracyjnych zauważyli policjanci z Sekcji Zabezpieczenia Autostrady Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. 

Funkcjonariusze postanowili zmierzyć prędkość pojazdu. Pomiar wykazał 241 km/h, czyli o 101 więcej niż dozwolona maksymalna prędkość. Policjanci zatrzymali osobowe Audi, za kierownicą siedział 33-letni obywatel Niemiec. Zgodnie z obowiązującym od Nowego Roku taryfikatorem, mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 2.500 złotych!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u