31-latek w BMW jechał 173 km/h na "90-tce". Kierowca dostał surowy mandat!

10 styczeń 2022
31-latek w BMW jechał 173 km/h na "90-tce". Kierowca dostał surowy mandat! Lubuska Policja

Kierowca BMW przekroczył dozwoloną prędkość o 83 kilometry na godzinę. Wykroczenie zostało zarejestrowane przez poruszających się nieoznakowanym radiowozem świebodzińskich policjantów z grupy speed.

W czwartek, 6 stycznia policjanci z grupy speed patrolowali drogi powiatu świebodzińskiego. W pewnym momencie na Drodze Krajowej numer 29 funkcjonariusze natrafili na osobowe BMW, które bardzo szybko się przemieszczało. Policjanci wykorzystali zamontowany w radiowozie wideorejestrator i dokonali pomiaru prędkości. BMW jechało 173 km/h przy ograniczeniu do 90 km/h. 

Kierujący został zatrzymany do kontroli. Policjanci zgodnie z nowym taryfikatorem ukarali 31-letniego kierowcę mandatem w wysokości 2,5 tys. złotych, na konto mężczyzny zapisano także 10 punktów karnych. 

Czytaj także - Niemiec w Audi pędził 241 km/h na A2. Dostał 2,5 tys. złotych mandatu!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u