Wypadek w Dąbiu. Kierująca busem potrąciła pieszego i odjechała. Szuka jej policja

12 styczeń 2022
Autor: 
Wypadek w Dąbiu. Kierująca busem potrąciła pieszego i odjechała Redakcja/archiwum

Wypadek na drodze krajowej nr 32 w Dąbiu koło Krosna Odrzańskiego. Kierująca busem potrąciła pieszego i odjechała. Policja szuka kobiety oraz świadków zdarzenia.

Wszystko wydarzyło się w sobotnią noc, 8 stycznia. Około godziny 22:00 po DK32 poruszała się kierująca pojazdem typu bus. W miejscowości Dąbie kobieta z niewyjaśnionych przyczyn potrąciła pieszego i odjechała.

- Pieszy przechodził przez jezdnię. Kierująca odjechała z miejsca wypadku przed przybyciem służb ratowniczych - informuje podkom. Justyna Kulka, rzecznik policji w Krośnie Odrzańskim.


Poszukiwania kierująca oraz świadkowie

Policja prosi wszystkie osoby, które były świadkami wypadku drogowego, posiadają jakąkolwiek wiedzę lub mogły zarejestrować zdarzenie o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 47 7945 269. Jednocześnie cały czas poszukiwania jest kierująca busem.

Przeczytaj też: Poważny wypadek na węźle S3/A2 Jordanowo. Dwie osoby ranne, jedna była uwięziona (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u