Wypadek na DK27 w Nowogrodzie Bobrzańskim. Jedna osoba została poszkodowana (ZDJĘCIA)

20 styczeń 2022
Autor: 
Wypadek na DK27 w Nowogrodzie Bobrzańskim Redakcja

Wypadek na drodze krajowej nr 27 w Nowogrodzie Bobrzańskim. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z nich potrącił osobę kierującą ruchem przy budowie.

Zgłoszenie wpłynęło do zielonogórskich służb w czwartek, 20 stycznia, tuż przed godziną 15:00. W Nowogrodzie Bobrzańskim na krajowej "27" doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych i osoby pieszej.

Kierowca Opla uderzył w tył znajdującego się przed nim Seata. - Następnie osobówka potrąciła osobę, która kierowała ruchem przy budowie - relacjonuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Jedna osoba poszkodowana

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry oraz OSP Kaczenice. Strażacy zabezpieczyli pojazdy biorące udział w zdarzeniu. Ponadto zjawił się patrol policji oraz podstawowy zespół pogotowia z Żar.

W wyniku zdarzenia poszkodowany został mężczyzna potrącony przez osobówkę. Po przebadaniu przez ratowników medycznych został on przetransportowany do szpitala w Zielonej Górze.

Utrudnienia na DK27

Służby zablokowały pas ruchu od Nowogrodu Bobrzańskiego w kierunku Zielonej Góry, co spowodowało spore korki. Ruch odbywa się wahadłowo, ale kierowcy korzystają również z objazdu przez miasto.

Przeczytaj też: Nowe wozy gaśnicze dla jednostek OSP w Lubuskiem. Sprawdź, gdzie trafią (LISTA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u