"Szaleństwo" na stacjach paliw. Ludzie tankują na zapas. Tworzą się spore kolejki!

24 luty 2022
Autor: 
"Szaleństwo" na stacjach paliw. Ludzie tankują na zapas. Tworzą się spore kolejki! Redakcja

Lubuszanie masowo ruszyli na stacje paliw. Wszyscy tankują swoje pojazdy do pełna. Niektórzy zabrali ze sobą kanistry!

Ciężka sytuacja na Ukrainie oraz fałszywe informacje pojawiające się w internecie spowodowały ogromny wzrost zapotrzebowania na paliwa. Lubuszanie masowo ruszyli na stacje paliw, aby zatankować swoje samochody. Na wielu stacjach w regionie stworzyły się spore kolejki. Niektórzy prócz baków w swoich pojazdach, tankowali paliwo także do kanistrów!

W związku ze wzrostem sprzedaży na naszych stacjach informujemy, że dostawy paliw są w pełni zabezpieczone i wszyscy nasi klienci będą obsłużeni. Dotyczy to rynku hurtowego i detalicznego. Apelujemy również o dokładne weryfikowanie źródeł informacji dotyczących dostępności paliw. - zapewnia Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen.

Stacje nie były przygotowane na taki wzrost zapotrzebowania na paliwa, miejscami kierowcy odjeżdżają z przysłowiowym kwitkiem, ponieważ zabrakło oleju napędowego czy benzyny. Miejscami stacje benzynowe znacząco podniosły ceny paliw.

Czytaj także - Koniec z darmowym parkowaniem. Lotnisko Zielona Góra - Babimost wprowadza opłaty


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u