Zderzenie busa z ciężarówką pod komendą policji w Gorzowie!

01 marzec 2022
Autor: 
Zderzenie busa z ciężarówką pod komendą policji w Gorzowie! Fot. Grupa Stoją ! Gorzów

Dwa pojazdy zderzyły się na ulicy Wyszyńskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Na miejscu pracują służby, występują utrudnienia w ruchu!

We wtorek, 1 marca około godziny 16 na ulicy Wyszyńskiego w pobliżu Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów busa marki Volkswagen oraz pojazdu ciężarowego marki Mercedes. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulatory w rozbitych pojazdach oraz zneutralizowali wycieki substancji ropopochodnych. Czynności prowadzą także policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia. 

Ruch na ulicy Wyszyńskiego odbywa się wahadłowo z uwagi na godziny szczytu powstały spore utrudnienia!

Czytaj także - 2700 złotych mandatu i 20 punktów karnych w kilka minut. Wyczyn 25-latka ze Świebodzina


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u