Wypadek w Krośnie Odrzańskim. Czołówka osobówek. Miasto zostało zakorkowane

14 kwiecień 2022
Autor: 
Wypadek w Krośnie Odrzańskim. Czołówka osobówek Fot. Stoją Krosno Odrz./FB

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Krośnie Odrzańskim. Czołowo zderzyły się dwa samochody. Droga została zablokowana, a miasto zostało zakorkowane.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do krośnieńskich służb ratowniczych w czwartkowe przedpołudnie, 14 kwietnia, około godziny 9:00. Na ulicy Chrobrego (DK29) doszło do czołowego zderzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych. To Peugeot oraz Hyundai.

Jedna osoba poszkodowana

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej oraz patrole policji. Przybył również zespół pogotowia ratunkowego.

W wyniku zdarzenia ranna została jedna osoba. Po opatrzeniu przez medyków została ona przetransportowana do szpitala.

Dokładne szczegóły i okoliczności wypadku ustala policja. Droga krajowa nr 29 jest całkowicie zablokowana, co spowodowało, że Krosno Odrzańskie zostało niemalże całkowicie sparaliżowane. Stworzyły się ogromne korki.

Aktualizacja: Droga odblokowana.

Przeczytaj też: Straż Graniczna szuka chętnych do ochrony granicy. Czeka 50 etatów


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u