Uwaga! Poszukiwany podpalacz!

16 kwiecień 2022
Autor: 
Uwaga! Poszukiwany podpalacz! OSP Rzepin

Ochotnicza Straż Pożarna z Rzepina opublikowała na swoim profilu społecznościowym zdjęcie podpalacza, który pod ich nieobecność podpalił kłody na poletku za remizą, obkładajac je plastikiem i pianką.

Do zdarzenia doszło dziś około godz. 18-19. Druhowie zostali wezwani do tlących się gałęzi w lesie, jak się okazało na miejscu podpalonych umyślnie. W tym czasie niezidentyfikowany jeszcze mężczyzna celowo podpalił kłody, które znajdowały się za remizą obkładając je plastikiem i pianką.

- Prosimy wszystkie osoby, które w godzinach 18:00-19:00 widziały coś podejrzanego w lasu za torami przy Ośniańskiej lub na pustej parceli za remizą przy ul. Słowackiego o kontakt z Policją - proszą na profilu społecznościowym strażacy.

Czytaj także: Plaga pożarów nieużytków. Zdjęcia lotnicze pokazują skalę problemu! (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u