Groźny wypadek z udziałem motocyklisty w Zielonej Górze! (ZDJĘCIA)

06 maj 2022
Groźny wypadek z udziałem motocyklisty w Zielonej Górze! Redakcja

Poważny wypadek z udziałem motocyklisty w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby ratownicze. Występują utrudnienia w ruchu!

W piątek, 6 maja około godziny 10:40 na skrzyżowaniu ulicy Podgórnej z Szafrana w Zielonej Górze doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem ciężarowym marki Volvo. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, motoambulans oraz patrole policji.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący pojazdem ciężarowym wyjeżdżał z ulicy Szafrana i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście, który jechał ulicą Podgórną. Poszkodowany motocyklista trafił pod opiekę ratowników medycznych. Jak ustalił portal NewsLubuski.pl mężczyzna doznał kilku złamań.

Utrudnienia na ulicy Podgórnej

Na ulicy Podgórnej przy skrzyżowaniu z ulicą Szafrana występują spore utrudnienia w ruchu. Droga jest całkowicie zablokowana, może to potrwać nawet kilka godzin.

Czynności na miejscu zdarzenia prowadzą już policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności wypadku. 

Czytaj także - Chcieli ukraść samochód, pękła linka do holowania. "Łup" wjechał do rowu i uderzył w drzewo...


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u