Wypadek na DK27 pod Nowogrodem Bobrzańskim. Jedna osoba została ranna!

12 czerwiec 2022
Autor: 
Wypadek na DK27 pod Nowogrodem Bobrzańskim. Jedna osoba została ranna! Redakcja

Wypadek na DK27. Doszło do zderzenia dwóch samochodów na Drodze Krajowej numer 27 pod Nowogrodem Bobrzańskim. Jedna osoba została poszkodowana!

W niedzielę, 12 czerwca około godziny 16 na Drodze Krajowej numer 27 w pobliżu skrzyżowania z Drogą Wojewódzka numer 290 na Kaczenice doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Renault i Audi. Na miejsce zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Ze wstępnych informacji wynika, że w tył Renault uderzyło Audi. Obecnie nie wiadomo jak doszło do zdarzenia. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania. Przyczyny oraz okoliczności wypadku będą ustalać zielonogórscy policjanci. Ruch na Drodze Krajowej numer 27 odbywa się wahadłowo. 

Czytaj także - Szaleńczy pościg ulicami Zielonej Góry. Kierowca uciekał m.in. deptakiem! (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u