Zderzenie dwóch pojazdów w Zielonej Górze. Jedna osoba poszkodowana!

14 czerwiec 2022
Autor: 
Zderzenie dwóch pojazdów w Zielonej Górze. Jedna osoba poszkodowana! Redakcja

Zderzenie dwóch pojazdów w zielonogórskim Drzonkowie. Jedna osoba została poszkodowana. 

We wtorek, 14 czerwca około godziny 17:10 na Drodze Wojewódzkiej numer 279 doszło do zderzenia dwóch pojazdów marki Renault. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym Renault wymusił pierwszeństwa przejazdu kierującemu busem w wyniku czego doszło do zderzenia. Lekko poszkodowany został starszy mężczyzna jadący osobówką. 

Czynności na miejscu prowadzą zielonogórscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia. Ruch na DW279 odbywa się wahadłowo.

Czytaj także - Karetka w każdej gminie i Fundusz Ochrony Ludności, czyli rząd obiecuje


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u