Bójka mężczyzn koło Zielonej Góry. Wezwano policję, przyleciał śmigłowiec LPR

15 czerwiec 2022
Autor: 
Bójka mężczyzn w Droszkowie koło Zielonej Góry Redakcja/archiwum

Bójka w Droszkowie koło Zielonej Góry. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Jedna osoba trafiła do szpitala, druga została zatrzymana przez policję.

Wszystko wydarzyło się w środę, 15 czerwca, około godziny 12:00. Służby otrzymały zgłoszenie, że w miejscowości Droszków koło Zielonej Góry doszło do bójki z udziałem dwóch młodych mężczyzn.

Na miejsce skierowano kilka patroli policji. Z czasem zjawił się także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz naziemny zespół pogotowia.

Jedna osoba w szpitalu

- Jeden z mężczyzn z obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Został lekko ranny - informuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Funkcjonariusze prowadzą teraz czynności w związku ze zdarzeniem. Wiadomo, że zatrzymali już mężczyznę, który zaatakował poszkodowanego.

Mieszkańcy Droszkowa, który powiadomili nas o sprawie, sugerowali, że napastnik użył noża. Zielonogórska policja dementuje jednak tę informację.

Przeczytaj też: Karetka w każdej gminie i Fundusz Ochrony Ludności, czyli rząd obiecuje


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u