Pijany kierowca wjechał w pracowników malujących pasy na DK22. W akcji śmigłowiec LPR!

21 czerwiec 2022
Autor: 
Pijany kierowca wjechał w pracowników malujących pasy na DK22. W akcji śmigłowiec LPR! Redakcja/Archiwum

Poważny wypadek na Drodze Krajowej numer 22 w miejscowości Bolemin. Pijany kierowca wjechał w pracowników malujących pasy. W akcji śmigłowiec LPR!

We wtorek, 21 czerwca około godziny 19:44 na Drodze Krajowej numer 22 w miejscowości Bolemin doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki Volkswagen oraz pracowników malujących pasy na jezdni. Na miejsce zadysponowano zastęp straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego, patrole policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Gorzowie Wielkopolskim.

Kierujący osobowym Volkswagenem 62-letni mężczyzna potrącił dwóch mężczyzn wykonujących prace drogowe związane z malowaniem oznakowania poziomego na jezdni. W wyniku zdarzenia pracownicy zostali poszkodowani i przetransportowani do szpitala. 

- Mężczyzna jest nietrzeźwy, dodatkowo ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. 62-latek został zatrzymany. - podaje podkom. Grzegorz Jaroszewicz, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. 

Kierujący osobówką wydmuchał ponad promil alkoholu. Czynności na miejscu wypadku prowadzą gorzowscy policjanci. Droga Krajowa numer 22 w Boleminie jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin!

Czytaj także - Nagrobki wykopane podczas rewitalizacji strumienia w Zielonej Górze!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u