Pożar samochodu w Zielonej Górze. Ogień pojawił się pod maską (ZDJĘCIA)

23 czerwiec 2022
Autor: 
Pożar samochodu w Zielonej Górze. Ogień pojawił się pod maską Redakcja

Pożar w Zielonej Górze. Zapalił się samochód osobowy stojący na parkingu. Na miejscu pracował jeden zastęp straży pożarnej.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego straży pożarnej w Zielonej Górze w czwartkowe popołudnie, 23 czerwca, tuż po godzinie 16:20. Przechodnie zauważyli dym wydobywający się z samochodu marki Renault postawionego na parkingu przy ulicy Zawadzkiego "Zośki".

Ogień pojawił się pod maską osobówki. Jako pierwszy akcję podjął przy użyciu gaśnic patrol policji, a później kolejni świadkowie. To spowodowało, że udało się stłumić ogień. Z czasem na miejsce przybył jeden zastęp straży pożarnej.

Przyczyna pożaru nie jest znana

Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne rozwinęli tzw. linię szybkiego natarcia i przystąpili do akcji. W ten sposób sytuacja pożarowa została szybko opanowana.

Dokładna przyczyna pożaru nie jest znana. Na szczęście dzięki szybkiej reakcji świadków ogień nie zdołał objąć większości pojazdu. Czynności na miejscu prowadzi teraz policja, która poszukuje właściciela osobówki.

Przeczytaj też: Pogoda Lubuskie. IMGW znów zapowiada upały. Wydano ostrzeżenia


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u