Osobówka uderzyła w tył naczepy ciężarówki na DK24. Jedna osoba została ranna!

01 sierpień 2022
Autor: 
Osobówka uderzyła w tył ciężarówki na DK24. Jedna osoba została ranna! Redakacja/Arhciwum

Samochód osobowy uderzył w tył naczepy ciężarówki na Drodze Krajowej numer 24 w pobliżu miejscowości Chełmicko. Jedna osoba została poszkodowana.

W poniedziałek, 1 sierpnia około godziny 13 na Drodze Krajowej numer 24 w rejonie miejscowości Chełmicko doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym z niewyjaśnionych uderzył w tył naczepy pojazdu ciężarowego. Kierowca osobówki został poszkodowany i trafił do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

Utrudnienia DK24

Dokładnie przyczyny oraz okoliczności tego zdarzenia ustalają międzyrzeccy policjanci. Na Drodze Krajowej numer 24 wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Czytaj także - W Lubuskiem zawyją syreny alarmowe! Będzie to upamiętnienie rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u