Pożar budynku w Gubinie. W akcji 11 zastępów straży pożarnej (ZDJĘCIA)

10 sierpień 2022
Autor: 
Pożar budynku w Gubinie. W akcji 11 zastępów straży pożarnej Redakcja

Pożar w Gubinie. W ogniu stanął budynek magazynowo-inwentarski przy ulicy Partyzantów. Do akcji wysłano jedenaście zastępów straży pożarnej.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego krośnieńskich strażaków w środowe popołudnie, 10 sierpnia, przed godziną 19:00. W ogniu stanął budynek przy ulicy Partyzantów w Gubinie. Obiekt wykorzystywano jako magazyn, ale również pomieszczenie dla zwierząt.

- Hala w całości została objęta ogniem - relacjonuje mł. kpt. Piotr Gabrowski, rzecznik straży pożarnej w Krośnie Odrzańskim.

Część obiektu doszczętnie spłonęła

W kulminacyjnym momencie akcji na miejscu pracowało 11 zastępów straży pożarnej. Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne prowadzili działania gaśnicze od środka oraz z zewnątrz obiektu. W trakcie działań z budynku wyniesiona została butla z gazem.

- Na szczęście nikt nie został poszkodowany. Zwierzęta udało się ewakuować z budynku - informuje mł. kpt. Gabrowski.

Dokładna przyczyna pożaru nie jest znana. To będzie ustalał już wkrótce biegły z zakresu pożarnictwa.

Przeczytaj też: Blisko 4 miliony na ścieżki rowerowe w Lubuskiem. Sprawdź, kto dostał pieniądze (LISTA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u