Bus przewrócił się na DK18 pod Żarami. Pojazdem podróżowało 8 osób!

11 sierpień 2022
Autor: 
Bus przewrócił się na DK18 pod Żarami. Pojazdem podróżowało 8 osób! Redakcja/Archiwum

Groźne zdarzenie na Drodze Krajowej numer 18 w powiecie żarskim. Bus przewożący 8 osób uderzył w bariery i przewrócił się na bok! 

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 11 sierpnia około godziny 6 rano na 28,3 kilometrze Drogi Krajowej numer 18 w powiecie Żarskim. Kierujący busem, którym podróżowało łącznie 8 osób zasnął za kierownicą. Pojazd zjechał z drogi na pobocze, uderzył w bariery energochłonne i przewrócił się na bok. Na miejsce zadysponowano służby ratownicze z powiatu żarskiego.

Szczęśliwie nikt nie został poszkodowany, żarscy policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizja. - Kierowca jest trzeźwy. Mężczyzna otrzymał mandat w wysokości 1500 złotych oraz 6 punktów karnych. - podaje podinsp. Sylwia Rupieta z Komendy Powiatowej Policji w Żarach.

Utrudnienia DK18

Na Drodze Krajowej numer 18 na wysokości miejscowości Wymiarki występują utrudnienia. Służby wprowadziły ruch wahadłowy. 

Czytaj także - The Buffons potrzebuje funduszy na debiutancką płytę. Rozpoczęła się zbiórka pieniędzy


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u