Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze. Ranna trafiła do szpitala

02 wrzesień 2022
Autor: 
Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze. Ranna trafiła do szpitala Redakcja

Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze. Poszkodowana trafiła do szpitala. 

W piątek, 2 września chwilę po godzinie 7 rano na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze doszło do potrącenia kobiety. Kierujący samochodem osobowym marki Ford jechał lewym pasem ulicą Wojska Polskiego w kierunku centrum miasta. Nagle na przejściu dla pieszych w rejonie skrzyżowania z ulicą Reja kierujący potrącił kobietę.

Potrącenie kobiety Zielona Góra

Potrącona kobieta upadła na pas zieleni oddzielający jezdnie. Na miejsce wezwano dwa zastępy straży pożarnej, motoambulans, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. 

Poszkodowana kobieta została zabezpieczona przez medyków i trafiła do szpitala, gdzie przechodzi szczegółowe badania. Dopiero po wykonaniu szerokiej diagnostyki będzie wiadomo, jakich obrażeń doznała piesza. 

Czynności na miejscu prowadzą policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Funkcjonariusze ustalają dokładny przebieg zdarzenia.

Ruch na ulicy Wojska polskiego w kierunku centrum miasta odbywa się jednym pasem. 

Czytaj także - Promocja Orlen przedłużona. Dalej zatankujemy 30 groszy za litr taniej


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u