Zielona Góra: Pijany rowerzysta uciekał policjantom. Otrzymał wysoki mandat!

07 październik 2022
Autor: 
Zielona Góra: Pijany rowerzysta uciekał policjantom. Otrzymał wysoki mandat! Redakcja/Archiwum

Pijany rowerzysta uciekał zielonogórskim policjantom. Po chwili pościgu udało się go zatrzymać. Mężczyzna dostał wysoki mandat!

Wszystko wydarzyło się kilka dni temu na terenie Zielonej Góry. Policjanci postanowili zatrzymać do rutynowej kontroli mężczyznę jadącego rowerem. Niestety rowerzysta nie zamierzał się zatrzymać i zaczął uciekać. Ruszył pościg, który po kilku minutach zakończył się zatrzymaniem uciekającego rowerzysty.

Pijany rowerzysta Zielona Góra

Policjanci wyczuli wówczas od mężczyzny woń alkoholu, jak się po chwili okazało to był główny powód jego ucieczki. Po badaniu alkomatem okazało się, że rowerzysta ma 1,7 promila w wydychanym powietrzu. Funkcjonariusze sporządzili dwa mandaty karne. 

Pierwszy mandat w wysokości pięciu tysięcy złotych mężczyzna otrzymał za niezatrzymanie się do kontroli, drugi mandat w wysokości 2,5 tysiąca złotych za jazdę w stanie nietrzeźwości. Łącznie rowerzysta musi zapłacić teraz 7,5 tysiąca złotych mandatu!

Czytaj także - Kierowca Maserati w kilkanaście sekund uzbierał 24 punkty karne!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u