Pijany rowerzysta potrącił kobietę na deptaku w Zielonej Górze

09 październik 2022
Autor: 
Pijany rowerzysta potrącił kobietę na deptaku w Zielonej Górze Lubuska Policja

Pijany rowerzysta potrącił starszą kobietę na deptaku w Zielonej Górze. Moment zdarzenia nagrała kamera miejskiego monitoringu.

Wszystko wydarzyło się czwartek, 6 października na zielonogórskim deptaku. Jadący rowerem mężczyzna z impetem wjechał w 76-letnią kobietę. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. Poszkodowana seniorka doznała poważnego urazu głowy i trafiła do szpitala.

Pijany rowerzysta Zielona Góra

Policjanci postanowili sprawdzić trzeźwość rowerzysty, który spowodował wypadek. Badanie alkomatem wykazało, że 46-latek miał prawie 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Następnego dnia policjanci przedstawili 46-latkowi zarzut spowodowania wypadku drogowego oraz jazdę w stanie nietrzeźwości. 

Sprawa trafiła do sądu. Mężczyźnie grozi teraz nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Miejski monitoring Zielona Góra

Moment zdarzenia na zielonogórskim deptaku zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu. To już kolejny raz, w którym kamery rejestrują niebezpieczne zdarzenia w Zielonej Górze. Kilka dni temu miejski monitoring zarejestrował kolizję z udziałem motocyklisty na al. Wojska Polskiego w Zielonej Górze


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u