Poważny wypadek koło Zielonej Góry. Czołówka osobówek. Dwie osoby są ranne (ZDJĘCIA)

14 październik 2022
Poważny wypadek koło Zielonej Góry. Czołówka osobówek Redakcja

Wypadek na drodze krajowej nr 32 koło Zielonej Góry. Czołowo zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba została uwięziona w rozbitym pojeździe. Droga zablokowana.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do zielonogórskich służb w piątkowy wieczór, 14 października, tuż po godzinie 22:00. Na 56-kilometrze drogi krajowej nr 32 na odcinku Zielona Góra - Leśniów Wielki czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby ranne, jeden pojazd stanął w ogniu

Na miejsce wysłano sześć zastępów straży pożarnej, w tym jednostki OSP ze Świdnicy, Leśniowa Wielkiego oraz Przylepu. Przybyło też kilka zespołów pogotowia ratunkowego oraz patrole policji.

W wyniku wypadku jeden z pojazdów całkowicie wypadł z drogi, natomiast drugi od razu stanął w płomieniach. Pierwszy zastęp strażaków od razu po przyjeździe rozwinął linię gaśniczą tzw. szybkiego natarcia i ruszył do walki z pożarem. Kolejne zastępy zajęły się już drugą osobówką, w której uwięziona została jedna osoba. Strażacy wykonali do niej dostęp przy użyciu specjalistycznych narzędzi hydraulicznych, a następnie przekazali medykom.

Ostatecznie do szpitala karetkami pogotowia przewiezione zostały dwie osoby. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jedna z nich jest w ciężkim stanie.

Utrudnienia na DK32

Droga krajowa nr 32 jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach. Kierowcy z pewnością muszą liczyć się z utrudnieniami przez najbliższe godziny.

Przeczytaj też: Świdnica: Zaczynali od 3 autobusów, teraz jest ich 17. ZKP zastąpiło PKS Zielona Góra (ZDJĘCI)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u