Kolizja z udziałem rowerowego dostawcy jedzenia na rondzie w Zielonej Górze

18 październik 2022
Autor: 
Kolizja z udziałem rowerowego dostawcy jedzenia na rondzie w Zielonej Górze Redakcja

Kolizja z udziałem rowerzysty na rondzie w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby. 

We wtorek, 18 października około godziny 19 na rondzie Jana Pawła II w Zielonej Górze doszło do zdarzenia z udziałem rowerowego dostawcy jedzenia oraz samochodem osobowym. Na miejsce zadysponowano patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

W Zielonej Górze wreszcie zawitała zima! Zaśnieżone miasto w słonecznych promieniach wygląda niesamowicie! ...

Kolizja Zielona Góra

Ze wstępnych ustaleń wynika, że rowerzysta nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i przewrócił się na asfalt. Jadący za nim kierowca osobowej Toyoty nie zdążył zahamować i uderzył w leżącego mężczyznę.

Szczęśliwie siła uderzenia nie była duża i rowerzysta nie odniósł poważniejszych obrażeń. Czynności na miejscu kolizji prowadzą policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia. Policjanci sprawdzili już stan trzeźwości uczestników - mężczyźni są trzeźwi. 

Ruch na rondzie Jana Pawła II odbywa się bez większych utrudnień. 

Czytaj także - Masowe kontrole prędkości w centrum Zielonej Góry. Policja: "W weekend 28 mandatów" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u