Lubuskie: Mężczyzna przebiega przez autostradę A2. Zobacz szokujące nagranie!

09 listopad 2022
Autor: 
Lubuskie: Mężczyzna przebiega przez autostradę A2. Zobacz szokujące nagranie!

Mężczyzna przebiega przez ruchliwą autostradę A2. Mogło dojść do tragicznego w skutkach wypadku.

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 3 listopada około godziny 20 na autostradzie A2 w rejonie Miejsca Obsługi Podróżnych Chociszewo. Na nagraniu z kamerki samochodowej widać, jak mężczyzna przebiega przez jezdnię autostrady, gdzie prędkość pojazdów ograniczona jest do 140 km/h. Pieszy przebiegając przez jezdnię skorzystał z chwilowej luki pomiędzy jadącymi pojazdami.

Pieszy na autostradzie A2

Według analiz ekspertów średni czas życia pieszego od pojawienia się go na autostradzie wynosi 12 minut. Niestety wiele osób wciąż bagatelizuje ryzyko przemieszczania się pieszo po tego typu drogach. Droga hamowania samochodu osobowego przy suchej nawierzchni z prędkości 130 km/h do 0 wynosi ponad 100 metrów! Do tego należy doliczyć też czas reakcji kierowcy. 

Film z autostrady A2

Czytaj także - Marcel Korkuś zbiera na nowy sonar. Poprzedni został zniszczony podczas poszukiwań!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u