Zderzenie ciężarówki z osobówką na DK27. Występują utrudnienia w ruchu! (ZDJĘCIA)

10 listopad 2022
Autor: 
Zderzenie ciężarówki z osobówką na DK27. Występują utrudnienia w ruchu! Fot. Zdjęcie czytelnika

Zderzenie ciężarówki z osobówką na Drodze Krajowej numer 27. Występują utrudnienia w ruchu!

W czwartek, 10 listopada około godziny 14:30 na Drodze Krajowej numer 27 w rejonie skrzyżowania z Drogą Wojewódką numer 290 doszło do zderzenia pojazdu ciężarowego marki Man z samochodem osobowym marki Opel.

Kolizja DK27

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym jechał Drogą Krajową numer 27 i rozpoczął manewr skrętu w lewo na Drogę Wojewódzką numer 280. Podczas wykonywania manewru doszło do zderzenia z osobowym Oplem, którego kierowca wykonywał manewr wyprzedzania.

W wyniku zdarzenia osobówka wypadła z drogi. Szczęśliwie nikomu nic poważnego się nie stało i zdarzenie zakwalifikowane zostało jako kolizja. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 16. 

Czytaj także - Marcel Korkuś zbiera na nowy sonar. Poprzedni został zniszczony podczas poszukiwań!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u