Wypadek koło Jasienia. Dachowanie osobówki. Jedna osoba została poszkodowana (ZDJĘCIA)

03 grudzień 2022
Autor: 
Wypadek koło Jasienia. Dachowanie osobówki

Wypadek koło Jasienia. Na trasie Guzów - Zabłocie dachował samochód osobowy. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Jedna osoba została poszkodowana.

Zgłoszenie wpłynęło do służb ratowniczych w sobotę, 3 grudnia, około godziny 11:30.

Kierowca samochodu osobowego marki Peugeot jechał drogą między miejscowościami Guzów oraz Zabłocie (gmina Jasień). Na łuku drogi mężczyzna prawdopodobnie wpadł w poślizg. Następnie pojazd uderzył w przydrożną skarpę i dachował.

Jedna osoba poszkodowana

Na miejsce przyjechały dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Lubska, zespół pogotowia ratunkowego oraz patrol policji.

Pojazdem podróżowały trzy osoby, które opuściły auto o własnych siłach. W wyniku zdarzenia lekko poszkodowana została jedna osoba. To mężczyzna, który został ranny w głowę. Pierwszej pomocy udzielili mu strażacy, a następnie przekazali go w ręce medyków.

Służby zablokowały jeden pas ruchu. Lepiej ściągnąć nogę z gazu, bo na wielu drogach jest bardzo ślisko.

Przeczytaj też: Jarosław Kaczyński najbardziej chroniony? W Zielonej Górze już czeka policja (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u